Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Poznaj nasze studio graficzne

Ponad Design studio graficzne gwarantuje profesjonalizm w każdym szczególe oraz usługi i projekty na najwyższym poziomie.

Dzięki produkcjom naszego studia graficznego Twoja firma zyska atrakcyjne, nowoczesne i adekwatne do profilu działalności projekty graficzne, logotyp, logo, kompletny folder i katalog swoich produktów lub zaprojektowaną na miarę stronę www. Zapewniamy kompleksowe usługi w dziedzinach takich jak: projektowanie graficzne i kreacja grafiki oraz skład DTP (w tym profesjonalne przygotowanie do druku).

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wyjść ponad standardowe rozwiązania. Nie boimy się wyzwań, lubimy nietuzinkowe projekty. Cenimy jednak sobie czas poświęcony na dopracowywanie klasycznych projektów takich jak branding czy projektowanie materiałów marketingowych.

Nie musisz jednak wierzyć tylko w nasze słowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz referencjami. Bogaty portfel udanych projektów i zadowolonych klientów to nasza najlepsza wizytówka. W skład naszego zespołu wchodzą marketing manager, grafik, web developer i copywriter. Jesteśmy zatem w stanie zaoferować kompletne usługi graficzne dla Twojego biznesu.

Co oferujemy?

Branding

Nasze studio graficzne Trójmiasto oferuje unikatowe, niebanalne i wyróżniające się logo, logotyp, znak graficzny – sygnet oraz projekt pełnego Corporate Identity w opcji z księgą znaku. To dziś absolutnie niezbędne elementy do budowania świadomości marki wśród konsumentów oraz mocnego wizerunku firmy na bardzo konkurencyjnym rynku.

Grafika

Kompleksowa grafika dla każdego zamówienia oraz przemyślane koncepcje i oryginalne, atrakcyjne, nowoczesne projekty, wpisane w strategię marki i strategię marketingową firmy – oto, co dostarczamy. Nasze studio graficzne oferuje usługi na najwyższym poziomie poparte doświadczeniem oraz bogatym portfolio różnorodnych projektów graficznych.

Skład DTP

Nasze studio graficzne zapewnia profesjonalne przygotowanie materiałów do druku i skład DTP. Gwarantujemy pełny profesjonalizm, rzetelność i dotrzymanie terminu wykonania zlecenia. Składem DTP zajmujemy się od 20 lat, dlatego mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i ogromną wiedzę techniczną.

Web design

Projektowanie i tworzenie stron internetowych. Od projektu do realizacji. Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowsze trendy, ale nade wszystko dobre praktyki user experience, a także branding klienta. Dobieramy komponenty witryny internetowej w odpowiedzi na potrzeby i cele, jakie stawia sobie klient.

Projektowanie raportów

Projektowanie raportów i opracowanie graficzne danych analitycznych, ekonomicznych i finansowych to nasza specjalność. Projektujemy wszelkiego rodzaju duże i małe publikacje takie jak: raport roczny, raport finansowy, raport biznesowy, raport sektorowy. Naszą specjalizacją stały się infografiki i piktogramy.

Druk

Współpracujemy z doświadczonymi drukarniami i prowadzimy profesjonalny prepress. Mamy doświadczenie w realizacji najróżniejszych projektów, a ponadto jesteśmy bardzo wymagający w kwestii jakości wydruku. Wychodzimy z założenia, że namacalny efekt naszych prac projektowych musi oddawać jakość designu.

Poznaj nasz zespół

KS

Karolina Siwek

marketing manager

BS

Bartłomiej Siwek

Senior Graphic Designer

GW

Grzegorz Wieliczko

web developer

KK

Katarzyna Kempa

copywriter

Oddaj swoje projekty w dobre ręce

Postaw na profesjonalistów

Nasi klienci

Driving technology for leading brands