fbpx

Grafika na okładce “Dyskurs i władza”

Grafika na okładce książki “Dyskurs i władza”, która zaprojektowaliśmy dla Wydawnictwa Naukowego DSW z Wrocławia. Jest to kolejna propozycja, którą staramy się wpisać w naszą koncepcję atrakcyjnych okładek książek naukowych. Projektujemy nasze okładki tak, by nie były nudne i sztampowe. Naszymi działaniami chcemy pokazać, że można projektować atrakcyjne okładki do książek naukowych.

Opis książki z recenzji prof. Adama Chmielewskiego. Znakomity poziom merytoryczny książki dra Rasińskiego, jej konstrukcja, płynność i przejrzystość argumentacji, a także doskonałe opanowanie skomplikowanych zagadnień i terminologii najnowszej filozofii polityki pozwala sformułować konkluzję, iż przedstawiona przez autora książka jest dziełem myśliciela dojrzałego o rozległym wykształceniu i głębokim rozumieniu problemów współczesnej polityki.

Category

Okładki

Tags
dobra okładka, grafika, grafika na okładce, grafika okładka, książka okładka, ksiażka projekt okładki, niebanalen projekty okładek, okładka, okładka książka, okładka książki projekt, projekt okładki, projekty okładek