fbpx
 

Projektowanie raportów

Projektowanie raportów

Projektowanie raportów i opracowanie graficzne danych analitycznych, ekonomicznych i finansowych to nasza specjalność. Projektujemy wszelkiego rodzaju duże i małe publikacje takie jak: raport roczny, raport finansowy, raport biznesowy, raport sektorowy. Naszą specjalizacją stała się praca z infografikami, piktogramami, graficzną wizualizacją danych analitycznych, prezentacją wykresów, map, map połączonych z wykresami oraz skomplikowanych, wielopoziomowych tabel. Nasze raporty projektujemy na bazie tekstu, przekazywanego w formie doc i danych z arkuszy kalkulacyjnych xls, my zajmujemy się ich prezentacją i wizualizacją.

 

Zaprojektowane przez nas raporty prezentowane są na wielu międzynarodowych konferencjach. Trafiają też do największych inwestorów, akcjonariuszy. Są cenione za oryginalne koncepcje graficzne i czytelną prezentację danych. Raporty te, są także prezentowane na wielu stronach www, w postaci plików epub do pobrania. Dlatego wśród odbiorców naszych raportów są pośrednio i bezpośrednio m.in.: Energa, Lotos, ABSL, JLL, Randstad, Deloitte, a także Urzędy Miast w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Radomiu, Bydgoszczy, Katowicach, Opolu i Częstochowie.

 

Projektowanie raportów to także: skład DTP, korekta językowa, przygotowanie plików do druku, druk oraz przygotowanie wersji epub. Każdy raport, na życzenie klienta, możemy przygotować jako w pełni interaktywny i “klikalny” plik pdf z menu, zakładkami, przyciskami, animacjami, czy osadzonymi plikami zewnętrznymi. Nasze podejście do projektowania jest kompleksowe, od plików przekazanych przez klienta do finalnego pliku lub wydruku.

Szukasz kogoś, kto zaprojektuje graficznie raport, wykona skład DTP, korektę i przygotowanie do druku?
Wybrane realizacje: projektowanie raportów