Projektowanie raportów

Powierz nam projektowanie raportu, skład, korektę i przygotowanie do druku

Projektowanie raportów, skład raportów i opracowanie graficzne danych analitycznych, ekonomicznych i finansowych to nasza specjalność. Projektujemy wszelkiego rodzaju duże i małe publikacje takie jak: raport roczny, raport finansowy, raport biznesowy, raport sektorowy. Naszą specjalizacją stały się infografiki, piktogramy, graficzne wizualizacje danych analitycznych, prezentacje wykresów, map, map połączonych z wykresami oraz skomplikowane, wielopoziomowe tabele.

Nasze raporty projektujemy na bazie tekstu, przekazywanego w formie doc i danych z arkuszy kalkulacyjnych xls. My zajmujemy się ich korektą, prezentacją i wizualizacją. Projektowanie raportów to także: skład DTP, korekta językowa, przygotowanie plików do druku, druk oraz przygotowanie wersji epub. Każdy raport, na życzenie klienta, możemy przygotować jako w pełni interaktywny raport i “klikalny” plik pdf. Może o mieć menu, zakładki, przyciski, animacje, czy osadzone pliki zewnętrzne. Nasze podejście do projektowania jest kompleksowe, od plików przekazanych przez klienta do finalnego pliku lub wydruku.

Zaprojektowane przez nas raporty prezentowane są na wielu międzynarodowych konferencjach. Trafiają też do największych inwestorów i  akcjonariuszy. Raporty te są także prezentowane w sieci w postaci plików epub do pobrania. Są cenione za oryginalne koncepcje graficzne i czytelną prezentację danych. Dlatego mieliśmy zaszczyt tworzyć różnorodne raporty dla firm takich jak: Energa, Lotos, ABSL, JLL, Randstad, Deloitte. Projektowaliśmy także dla Urzędu Miasta w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Radomiu, Bydgoszczy, Katowicach, Opolu i Częstochowie. Nasze portfolio z raportami jest bardzo bogate.

Zamów raport

Powierz nam projektowanie raportu, skład, korektę, prepress i druk