fbpx
 

Referencje grafika

Referencje od naszych klientów

Poniżej prezentujemy listy referencyjne, referencje grafika, dyplomy uznania oraz listy gratulacyjne, wystawione przez niektórych z naszych Klientów. Wiemy, że nasi Klienci polecają nas innym, a to największe uznanie dla naszej pracy.

Amazing Bee

Nasza firma, dopiero startująca na rynku szeroko pojętego marketingu internetowego, stawia na wysoką jakość usług, profesjonalizm i otwartą współpracę. Poszukując odpowiedniej firmy do współpracy przy stworzeniu naszego logotypu, identyfikacji wizualnej oraz grafiki do oferty, natrafiliśmy na Ponad Design z Gdańska. Nasza współpraca rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku.

Spośród wszystkich grafików branych przez nas pod uwagę, pan Bartłomiej Siwek z Ponad Design, zaoferował nam najdogodniejsze warunki, pozwalające na kompleksową obsługę naszej firmy w atrakcyjnej dla nas cenie. Zakres oferowanych usług obejmował stworzenie logotypu, przygotowanie podstawowej księgi znaku oraz zaprojektowanie grafiki do oferty z usługami naszej agencji.

Wszystkie wymienione powyżej usługi w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom, pomimo nawet najbardziej nietypowych wymagań. Pan Siwek dał się poznać jako dobry partner, w pełni zaangażowany w zlecone projekty, jak również terminowo wywiązujący się z podjętych zobowiązań.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy z firmą Ponad Design i Panem Siwkiem i z pełną świadomością polecamy go innym firmom, poszukującym solidnego partnera, wyspecjalizowanego w zakresie projektów graficznych i identyfikacji wizualnej.

Instytut Pamięci Narodowej

Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Gdańsku nawiązało współpracę z panem Bartłomiejem Siwkiem w 2009 roku i kontynuuje ją do tej pory.

W tym czasie pan Bartłomiej Siwek dał się poznać jako osoba solidna, pomysłowa i terminowa.

Spośród projektów, które wykonał, należy wymienić następujące:

 1. Wystawy

– “Urna to jest taki pniak. Wrzucisz ‘nie’ wychodzi ‘tak’. Referendum 30 czerwca 1946r. w województwie gdańskim”

– “Gdy naród do strajku wyruszył bez broni… Grudzień 1970r. w Gdańsku”

– “Co nam dała solidarność? – Solidarność oczami młodych.”

– “Anna Walentynowicz. Legenda Solidarności 1929-2010”

 1. Materiały edukacyjne do wystawy “Pierwsza odsłona. Okupacja niemiecka na Kaszubach i Kociewiu w 1939r.”: pieczęć, plakat, ulotka z mapką pokazująca miejsca największych zbrodni niemieckich, dyplom-otwieranka ze zdjęciami okupowanych miast.
 2. Folder pt ” Co nam dała solidarność? – Solidarność oczami młodych.”
 3. Plakat – mapa pt “Żołnierze 5 Wileńskiej Brygady Armii Narodowej majora Zygmunta Szendzielarza ‘Łupaszki’ na Pomorzu.
 4. Plakat – mapa pt “Grudzień 1970r. w Gdynii”.
 5. Plan miasta – ulotka do gry miejskiej “Na szlaku ‘Solidarności’ w Gdańsku”.
 6. Projekty okładek książek (ponad 20).

Wkład Pana Bartłomieja Siwka w uzyskanie efektu finalnego ww. wystaw i wydawnictw był tak duży, że można go określić jako współautora.

Pan Bartłomiej Siwek posiada wiedzę, doświadczenie i predyspozycje, które sprawiają, że współpracuje się z nim bardzo dobrze. Oferuje zamawiającemu produkt na wysokim poziomie oraz dostosowany do adresata.

AOEDE Legal Translations

Działając w imieniu spółka Aoede spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. potwierdzam, iż Pan Bartłomiej Siwek z Ponad Design wykonał projekty graficzne Systemu Identyfikacji Wizualnej AOEDE oraz AOEDE Legal Translations. Projekty obejmują:

 • oryginalne logo identyfikujące spółkę, w wersji podstawowej oraz w jej odmianach,
 • dostosowanie odpowiedniej czcionki,
 • opracowanie i dostosowanie innych elementów graficznych stosowanych w komunikacji promocyjnej, np.: wizytówki, makiety papieru firmowego w wersji podstawowej i faksowej,
 • projekt graficzny strony internetowej www.aoede.eu

Podczas wykonywania zlecenia, Pan Bartłomiej Siwek wykazał się szeroką wiedzą w zakresie tworzenia oryginalnych projektów graficznych oraz ich technicznego opracowania. Chcielibyśmy podkreślić, iż kontakt z Panem Siwkiem okazał się niezmiernie łatwy i pouczający. Pan Siwek wykazał całkowie zrozumienie dla specyficznego charakteru komunikacji zewnętrznej biura tłumaczeń. Specyfika ta została, w naszej opinii, oddana w zupełności w Systemie Identyfikacji Wizualnej AOEDE.

Pan Siwek nie ograniczał swojej pracy do wykonywania podstawowych założeń zlecenia, ale dzielił się spostrzeżeniami oraz doradzał jak najkorzystniejsze rozwiązania konieczne dla optymalnego wykorzystania projektu graficznego w działalności spółki.

Ponadto Pan Siwek, już po ukończeniu i przekazaniu projektu finalnego, służy Kancelarii pomocą i radą w przypadku koniecznej modyfikacji któregoś z elementów graficznych.

Z całą pewnością mogę polecić Pana Bartłomieja Siwka osobom szukającym wysokiej jakości usług w zakresie projektów graficznych identyfikacji wizualnej oraz stron internetowych.

Sendero Szkolenia

Z firmą Ponad Design współpracujemy od początku wdrożenia Sendero Szkolenia. Zadaniem grafika było stworzenie logo i identyfikacji wizualnej. Pomimo tego, iż księga była tylko uzupełnieniem podstawowej księgi wizualnej firmy Sendero Sp. z o.o., zrealizowana została na równie wysokim i oczekiwanym poziomie.

Grafik przy ścisłej współpracy z działem szkoleń zaprojektował min .: okładki materiałów szkoleniowych, certyfikaty, teczki, papier firmowy, płyty CD praz pozostałe jak prezentacja Power Point czy choćby papier firmowy.

Zaangażowanie widoczne od początku prac projektowych niosło za sobą oczekiwany efekt prac. Już na starcie prac cierpliwie dobierał elementy składowe zlecenia, wpasowując je w nasze wizje. Nieoceniony okazał się również kunszt graficzny przy tworzeniu skórki strony internetowej.

Pragniemy podkreślić, iż praca Pana Bartłomieja Siwka nie ogranicza się tylko do wykonania zlecenia.

Dba o druk “proofów”, tak aby produkcja materiałów odbyła się zgodnie z wszelkimi założeniami księgi znaku.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić grafika Bartłomieja Siwka do współpracy w tworzeniu materiałów marketingowych budujących markę firmy. Uważamy, że jest fachowcem w swojej dziedzinie i z pewnością sięgniemy po współpracę ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Podkreślamy należyte wykonanie zlecenia, wywiązanie się z terminów, spełnienie oczekiwań zamawiającego oraz wysoki poziom komunikacji i obsługi klienta.

Greenbet Polska SA

Niniejszym zaświadczamy, iż Pan Bartłomiej Siwek (Ponad Design) w 2011 roku przygotowywał projekty reklamowe dla firmy Greenbet Polska SA.

Współpraca przy projektach okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca dla Firmy Greenbet Polska SA. Doświadczenie Pana Bartłomieja zdecydowanie jest godne polecenia. Wywiązywał się terminowo z zobowiązań, co pozwala na bezpieczne planowanie kolejnych wspólnych przedsięwzięć. Swoją osobą prezentuje pełen profesjonalizm i fachowość. Z całą pewnością jest kontrahentem godnym polecenia.

Wydawnictwo Legis

Wydawnictwo Legis pragnie zarekomendować współpracę w dziedzinie projektowania graficznego z Ponad Design (Bartłomiej Siwek).

Nasza współpraca nad projektami graficznymi już od pierwszego projektu przebiegała bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług ponad.pl jeszcze kilkukrotnie – przy tworzeniu naszych folderów, ulotek oraz cyklu reklam prasowych.

Ufamy, iż na tym nasza współpraca się nie skończy i również w przyszłości będziemy ze studiem Ponad Design współpracować.

Pan Bartłomiej Siwek z Ponad Design podczas naszej współpracy wykazał się profesjonalizmem, zaangażowaniem, rzetelnością i indywidualnym podejściem do Klienta. Wszystko to, a także terminowość i ogromne doświadczenie, gwarantują udaną współpracę z Ponad Design

Śmiało możemy polecić współpracę ze studiem graficznym Ponad Design (Bartłomiej Siwek).

Andrzej Lulka Kancelaria Prawna

Ja niżej podpisany Andrzej Lulka potwierdzam, iż Pan Bartłomiej Siwek wykonał projekt graficzny  Systemu Identyfikacji Wizualnej kancelarii Andrzej Lulka Kancelaria Radcy Prawnego. Projekt obejmuje:

 • – oryginalne logo identyfikujące Kancelarie , w wersji podstawowej oraz w jej odmianach,
 • – dostosowanie odpowiedniej czcionki,
 •  – opracowanie i dostosowanie innych elementów graficznych stosowanych w komunikacji Kancelarii, np.: wizytówki, makieta papieru firmowego w wersji podstawowej i faksowej,
 • – projekt graficzny strony interentowej www.lulka.eu

Podczas wykonywania zlecenia Pan Bartłomiej Siwek wykazał się szeroką wiedzą w zakresie tworzenia oryginalnych projektów graficznych oraz ich technicznego opracowania.

Chciałbym podkreślić, iż kontakt z Panem Siwkiem okazał się niezmiernie łatwy i pouczający. Pan Siwek wykazał całkowite zrozumienie dla specyficznego charakteru komunikacji zewnętrznej kancelarii prawnej. Specyfika ta została, w mojej opinii, oddana w zupełności w Systemie Identyfikacji Wizualnej Kancelarii. Pan Siwek nie ograniczał swojej pracy do wykonywania podstawowych założeń zlecenia, ale dzielił się spostrzeżeniami oraz doradzał jak najkorzystniejsze rozwiązania konieczne dla optymalnego wykorzystania projektu graficznego w działalności Kancelarii.

Ponadto Pan Siwek, już po ukończeniu i przekazaniu projektu finalnego, służy Kancelarii pomocą i radą w przypadku koniecznej modyfikacji elementów graficznych.

Z całą pewnością mogę polecić Pana Bartłomieja Siwka osobom szukającym wysokiej jakości usług w zakresie projektów graficznych identyfikacji wizualnej oraz stron internetowych.

Ryłko Producent Obuwia

Niniejszym zaświadczamy, że w 2010 roku Pan Bartłomiej Siwek z Ponad Design przygotował projekt znaku graficznego, logo “Moda na polskie”, dla firmy Ryłko Spółka z o.o.

Wykonanie projektu odbyło się w sposób wysoce profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami, z dołożeniem należytej staranności.

Warto zaznaczyć, iż Bartłomiej Siwek  wyróżnia się kreatywnością i zrozumieniem potrzeb klienta.

Ekotrade

Firma Ekotrade Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Melomanów 4 w Warszawie zleciła wykonanie corporate identity – księgi znaku wraz z indywidualnymi projektami na jej bazie panu Bartłomiejowi Siwek z Ponad Design.

W efekcie wnikliwej selekcji rynku branżowego i biorąc jednocześnie pod uwagę kompetencje, profesjonalizm i dotychczasowe osiągnięcia wykonawca wydawał się bezkonkurencyjny. Na etapie selekcji obiecujące było szerokie spektrum usług świadczonych przez wykonawcę oraz swoboda merytoryczna i techniczna z jaką porusza się po rynku branżowym.

Podczas realizacji prac projektowych niezwykle istotna okazała się kreatywność grafika nawet nie do końca sprecyzowane z naszej strony oczekiwania spotkały się z zaangażowaniem oraz realizacją zakończoną sukcesami. Konsultacje, wstępne realizacje i prace robocze aż do zakończenia procesu projektowego to harmonijna i owocna współpraca. Znaczący jest także fakt sumienności i terminowości grafika.

Polecamy Ponad Design z całą odpowiedzialnością i pełnym przekonaniem, że oczekiwaniom klientów autorska  praca Pana Bartłomieja Siwka przyniesie wymierne korzyści wizerunkowe zaś owocna współpraca satysfakcję.

EBS Sp. z o.o.

Z firmą Ponad Design współpracujemy już od wielu lat. Firma projektuje dla nas wszystkie międzynarodowe drukowane materiały promocyjne w tym foldery w wielu wersjach językowych – ES, EN, PL, RU, katalogi produktowe, ulotki, instrukcje, reklamy prasowe, opakowania, naklejki, oraz materiały na bieżące potrzeby marketingowe w tym mailingi internetowe, banery animowane. Firma Ponad Design projektuje też dla nas stoiska tagowe. Stoiska autorstwa firmy Ponad Design wystawiane był min. na targach: w Wielkiej Brytani IFSEC 2012, IFSEC 2013, IFSEC 2014 Londyn, w Niemczech Security Essen 2014, Brazyli, Singapurze.

Firma Ponad Design przeprowadziła również proces odtworzenia, rewitalizaji i stworzenia pełnej księgi identyfikacji wizualnej naszej firmy. Prace polegały na poprawnieniu istniejącej wersji logo oraz szczegółowym opracowaniu dodatkowych wersji wraz z pełnym opisem w księdzie identyfikacji wizualnej.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Ponad Design do współpracy w tworzeniu materiałów marketingowych budujących markę firmy. Uważamy, że są oni profesjonalistami w swojej dziedzinie i z pewnością sięgniemy po współpracę ponownie. Rekomendujemy firmę Ponad Design do wspólpracy każdemu za należyte wykonanie zleceń, wywiązywanie się z terminów, spełnienie oczekiwań zamawiającego oraz wysoki poziom komunikacji i obsługi klienta. Możemy podkreślić dodatkowo ogrmoną wiedzę techniczą z dziedziny prepress i składu DTP, która zawsze gwarantuje najwyższy poziom drukowanych przez nas materiałów.

Zatoka Sztuki

Studio Ponad Design w 2013 roku odpowiedzialne było za obsługę graficzną Festiwalu Fringe , odbywającego się w Zatoce Sztuki, w Sopocie, w Polsce. Na nasze zamówienie wykonane zostało logo, ulotka, plakat oraz bieżące projekty graficzne.

Współpraca p
rzebiegała na najwyższym poziomie. Studio Ponad Design wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta (bieżący kontakt z grafikiem, szybkie poprawki i uwzględnianie niezbędnych zmian w projektach), pomysłowością i bogatym warsztatem grafików, starannością i dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje także szybka, terminowa realizacja zlecenia.

Doskonała współpraca zaowocowała jeszcze wieloma wspólnymi projektami, min Festiwalem Twórczości Wojciecha Młynarskiego.
Potrzebowaliśmy projekt strony www, plakaty, citylighty, billboardy, cityscrolle, ulotki, kartki pocztowe, bilety, piny i wszystkie druki spersonalizowane (wizytówki, papier firmowy, papier ofertowy). Tu również się nie zawiedliśmy. Projekty były kreatywne i zawsze “na czas”.

Firma Ponad Design jest partnerem profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia.

Ósmy Dzień Tygodnia

Przystępując do realizacji Festiwalu dla rodziców i dzieci – KONTAKT – szukaliśmy profesjonalnego studia graficznego, które będzie odpowiedzialne, ale również dyspozycyjne i terminowe. Tak natrafiliśmy na Ponad Design. Potrzebowaliśmy całego brandingu, od logo po billbordy, plakaty, ulotki, propozycje gadżetów, layout strony www.
Współpraca ze studiem graficznym Ponad Design to był strzał w dziesiątkę. Projekty zaskakiwały nas swoją kreatywnością, terminy realizacji były bardzo krótkie, a kontakt bardzo przyjacielski. Zawsze mogłyśmy liczyć na sugestie oraz profesjonalne uwagi.

Niewątpliwie sukces Festiwalu zawdzięczamy po części doskonałej oprawie graficznej. Nasza współpraca trwa już nieprzerwanie dwa lata.
Zdecydowanie polecamy współpracę ze studiem graficznym Ponad Design i liczymy na dalszy owocny kontakt.

Polska Grupa Zbrojeniowa - PIT-RADWAR S.A.

Od 2014 roku firma Ponad Design wykonuje dla firmy PIT-RADWAR S.A. liczne prace projektowe oraz graficzne. Dodatkowo prócz systematycznych zleceń Ponad Design zaprojektował pełną księgę znaków.

Na szczególne pokreślenie zasługuje zaangażowanie Ponad Design w realizowane prace, kreatywność, profesjonalizm, elastyczność, terminowość oraz znakomita współpraca z klientem.

Firmę Ponad Design polecamy jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi na najwyższym poziomie.

Polsko-Niemiecka Współpraca MŁodzieży

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż współpraca ze studiem graficznym Ponad Design przebiegła bardzo dobrze. Zleciliśmy wykonanie kompletu map pn. Ilustrowana mapa polsko-niemiecka.

Powierzone zadanie zostało wykonane z należytą starannością, kreatywnością i na najwyższym poziomie. Projekty miały unikalny charakter, były spójne, a sama
współpraca odbywała się z pełną zgodnością oraz uwzględnieniem naszych potrzeb i uwag.

Wśród wielu atutów współpracy, pragnę wyróżnić indywidualny charakter podejścia do nas jako do klienta.

Z wielką przyjemnością zarekomenduję firmę Ponad Design jako kompetentną do realizacji projektów graficznych. Chcielibyśmy, żeby nasza współpraca była kontynuowana.

ABSL Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych

Pragniemy poinformować, że firma Ponad Design jest od kilku lat partnerem ABSL w ramach realizacji usług projektowania i składu dtp naszych publikacji branżowych, zarówno międzynarodowych, jak i ogólnopolskich oraz lokalnych.
Studio graficzne Ponad Design wykazując się rzetelnością i zaangażowaniem zrealizowało dla ABSL 13 projektów, docenianych przez odbiorców naszych raportów za przejrzystość i najwyższą jakość grafiki.
Dzięki profesjonalnej realizacji usług, doskonałemu kontaktowi oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, zamierzamy powierzyć firmie Ponad Design kolejne zadania graficzne w tym roku i w dalszej przyszłości.
Bazując na bardzo pozytywnych doświadczeniach wynikających z dotychczasowej współpracy, pragniemy z całym przekonaniem zarekomendować usługi Ponad Design.
dr Janusz Górecki
Head of Research