fbpx

Polski Komitet Paraolimpijski logo

Logo Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Polski Komitet Paraolimpijski logo naszego projektu. Projekt został już zatwierdzony przez IPC (International Paralympic Committee) i stał się oficjalnym znakiem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Jednym z podstawowych założeń do projektu nowego logo, była obecność znaku IPC z zachowaniem pól ochronnych i kolorystyki. Logo już w niedługim czasie zastąpi stary znak i będzie stosowane w identyfikacji PKPar, a także będzie identyfikować sportowców na oficjalnych i sportowych strojach przygotowanych przez firmę 4F. Polski Komitet Paraolimpijski logo wdroży przed Igrzyskami Paraolimpijskimi w Rio w 2016 roku. W przygotowaniu jest także nowa strona Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
Logo zostało bardzo dobrze odebrane przez działaczy i sportowców biorących udział w Igrzyskach Paraolimpijskich Rio 2016, gdzie zostało po raz pierwszy oficjalnie użyte.

Category

Identyfikacja wizualna, Logo

Tags
geometria logo, geometria znaku, identyfikacja, ipc, logo, nowe logo, nowe logo polski komitet paraolimpijski, nowo logo pkpar, Polish Paralympic Committee, polski komitet paraolimpijski, polski komitet paraolimpijski logo, polski komitet paraolimpijski nowe logo, wykreślanie logo