Projekty gadżetów i logo akcji #2gether4more. Projekty gadżetów i logo, a także obsługa graficzna akcji z okazji 25 lecia powołania organizacji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży. W ramach zlecenia zaprojektowaliśmy logo kampanii #2gether4more, która wystartuje w Polsce i w Niemczech 1 marca 2016. Stało się ono punktem wyjścia całej identyfikacji akcji. W kreacji postawiliśmy na czytelność i prostotę i wykorzystaliśmy kolory charakterystyczne dla Organizacji PNWM. W ramach zlecenia zaprojektowaliśmy jeszcze materiały pomocnicze – ulotki oraz dokumenty wykorzystywane przez prowadzących zajęcia dla polsko-niemieckiej młodzieży. Wykonaliśmy też projekty gadżetów – breloki, opaski silikonowe, przypinki, a także naklejki służące do naklejania na kartony i wykorzystywane w spotkaniach młodzieży.

Więcej o akcji #2gether4more na stronie Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

“Celem kampanii jest pokazanie, że współpraca Polaków i Niemców jest w stanie przynieść dużo pożytecznego. Będzie ona polegała na przeprowadzaniu podczas polsko-niemieckich spotkań młodzieży akcji na rzecz lokalnej społeczności i z jej udziałem. Mają one na celu integrację obu tych grup i zwrócenie uwagi otoczenia na odbywające się w ich okolicy polsko-niemieckie spotkania i długoletnią współpracę.

Gdy z akcji powstaną zdjęcia i filmy, młodzież może podzielić się nimi w mediach społecznościowych, z użyciem hasztagu #2gether4more. Akcje i hasztag staną się wówczas elementem kampanii łączącym Polskę i Niemcy.”

Cytat ze strony PNWM.